Comodo SPJM ROYAL

Comodo SPJM ROYAL

25,00 zł
Comodo SJBW JUMPING

Comodo SJBW JUMPING

35,00 zł
Comodo SJBW PINK MULTI FLY

Comodo SJBW PINK MULTI FLY

35,00 zł
Comodo SJBW BLUE UNICORN

Comodo SJBW BLUE UNICORN

35,00 zł
Comodo SPJM NEON RED

Comodo SPJM NEON RED

25,00 zł
Comodo SJB czarne

Comodo SJB czarne

40,00 zł
Comodo SJBW BEE HIVE

Comodo SJBW BEE HIVE

35,00 zł
Comodo SJBW BEE

Comodo SJBW BEE

35,00 zł
Comodo SPJM BURGUNDY

Comodo SPJM BURGUNDY

25,00 zł
Comodo SJC BLACK

Comodo SJC BLACK

49,00 zł

Podkolanówki idealne do jazdy konnej

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo wygodne, modne i unikatowe podkolanówki, które sprawdzą się jako idealne uzupełnienie garderoby do jazdy konnej. Posiadamy specjalne modele, które zwiększają komfort podczas jazdy konnej, dzięki zastosowaniu wzmocnionego materiału frotte. Do wyboru posiadamy podkolanówki damskie oraz podkolanówki męskie, które pochodzą z produkcji czołowych producentów takich jak Comodo, Horsenjoy, Fair Play, ELT czy York.

Ciekawe motywy dla miłośników jazdy konnej

W naszym internetowym sklepie 4horse.pl oraz sklepie stacjonarnym, który znajduje się w Otwocku przy ulicy Karczewskiej 15A znajdziecie Państwo ciekawe i unikatowe wzory podkolanówek jeździeckich dla wszystkich miłośników koni. Oferujemy eleganckie skarpetki z kryształkami, których aplikacja układa się w formę wędzidła; podkolanówki z motywem skaczącego konia; kolorowe podkolanówki jeździeckie z  motywem podkowy, klasyczne podkolanówki z motywem rombów, a także popularne skarpetki „ nie do pary” – z motywem pszczół, much, jednorożca, jabłka czy marchewek. 

Wysoki komfort, za niską cenę

Oferowane przez nas podkolanówki jeździeckie wykonane są z porządnych gatunkowo materiałów – miękki materiał frotte czy dodatek wełny merynosa, która zapewnia utrzymanie ciepła w najzimniejsze dni. Wełna merynosa jest wyjątkowym rodzajem wełny owczej, której hodowle uprawia się w Nowej Zelandii – to owcze futerko jest niezwykle pożądane ze względu na swoje właściwości termoregulacyjne. Ubrania zrobione z dodatkiem wełny merynosa są niezwykle cenne dla miłośników wszelkich sportów, które można uprawiać zimą. W ofercie naszego sklepu dostępne są skarpetki z dodatkiem tej cenionej wełny, dzięki którym nawet w największy mróz jeźdźcowi nie zmarzną stopy! Ceny naszych jeździeckich podkolanówek zaczynają się już od 19 złotych!

Kolorowe modele

W naszym internetowym sklepie oraz sklepie stacjonarnym znajdziecie Państwo wiele kolorowych modeli podkolanówek jeździeckich. Dostępne są u nas chyba wszystkie możliwe odcienie tęczy: czerwonego, niebieskiego, czarno-szarego, brązowo-pomarańczowego, chabrowego, turkusowego, szaro-różowego, brązowo-czarnego, różowo-granatowego, fioletowo-niebieskiego, niebiesko-limonkowego, szaro-czarnego, szaro-miętowo-czarnego, brązowo-turkusowego, czarnego, ciemnoszarego, żółtego czy różowego. Dzięki tak szerokiej gamie kolorystycznej z pewnością każdy jeździec znajdzie tutaj coś dla siebie! Rozmiarówki oferowanych przez nas skarpet zaczynają się na rozmiarze 31, a kończą na rozmiarze 46. Serdecznie zapraszamy Państwa do udanych zakupów.