Czaprak FP HEXAGON AIR MESH

259,00 zł

Czapraki do jazdy konnej

W naszej ofercie znajdują się nowoczesne czapraki dla koni od wiodących na rynku producentów takich jak Fair Play, Horsenjoy, Torpol i York. Czym tak naprawdę jest w ogóle czaprak? Czaprak jest to „podkładka” pod siodło, która jest jednym z niezbędnych elementów wyposażenia każdego wierzchowca, umożliwiaja mu ona komfortową pracę. Zapełnia bowiem przestrzeń pomiędzy siodłem, a końskim grzbietem, chroniąc je tym samym przed wszelakiego rodzaju obtarciami, eliminując ból jaki mógłby powstać od ewentualnych obtarć dodatkowo amortyzuje ruch siodła w trakcie pracy. Ważnym jej zadaniem jest odprowadzanie końskiego potu.

Wysoka jakość oferowanych produktów – czapraki wykonane z wysokojakościowych materiałów

Czapraki wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Czapraki są niezbędnym elementem chroniącym grzbiet konia przed otarciami, obrażeniami oraz wszelkiego rodzaju zranieniami, dzięki czemu zapewniają wysoki komfort jazdy konnej. Doskonale odprowadzają pot, zwiększając przy tym samym swoją przewiewność. Sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych. Czapraki zostały wykonane tak, aby idealnie dopasowywać się do końskiego grzbietu, zapewniając maksymalny komfort jazdy. W naszym asortymencie znajdują się czapraki wykonane z wyszukanych materiałów, wykończone wieloma dodatkami takimi jak kryształki, posiadające brokatowe wykończenia, czy też czapraki wykończone naturalnym futerkiem, a także i proste wersje, nie posiadające żadnych dodatków. Na naszej stronie można znaleźć czapraki uszyte z różnych materiałów bawełnianych, welurowych, siateczkowych oraz materiału przypominającego w dotyku satynę. Czapraki dostępne są w wielu różnych kolorach oraz odcieniach – różowym, czarnym, białym, czerwonym, niebieskim, granatowym czy zielonym.

Czapraki ujeżdżeniowe

W swojej ofercie posiadamy specjalne modele czapraków ujeżdżeniowych, które doskonale układają się pod siodłami o profilu ujeżdżeniowym. Szczególnie przydatne jest to, jeśli koń ma jakiekolwiek problemy zdrowotne, ponieważ odpowiednio dobrany i przystosowany czaprak pomaga w równomiernym rozłożeniu obciążenia i tym samym zapobiega bolesności grzbietu konia, nie naraża go na niewygodę i dyskomfort, który mógłby wpłynąć niekorzystnie na jego stan zdrowia.

Czapraki na każdą kieszeń

W naszym sklepie znajdziecie Państwo czapraki na każdą kieszeń. Ceny naszych produktów zaczynają się już od 115 złotych, a kończą na 440 złotych! Oferowane przez nas czapraki spełniają normy europejskie przez co są w pełni bezpieczne, a co najważniejsze w większości produkowane są w Polsce! W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno proste modele czapraków jak i te bardziej ekskluzywne, posiadające szereg zalet.